Ceļu tīrīšana ziemas periodā Rēzeknes novadā
Līdz ar pirmās sniega segas parādīšanos, aktualizējies jautājums par ceļu tīrīšanu ziemā. Par pašvaldības autoceļu tīrīšanu ziemas periodā informē  pašvaldības speciālisti: ceļu inženieris Gļebs Astratovs, Sociālā dienesta vadītājas vietniece Inta Grievule-Loce un sabiedrisko attiecību speciāliste Jūlija Jurāne.Atgādinām, ka jau laicīgi katrā apvienības pārvaldē tiek uzsākti sagatavošanās darbi ziemas periodam. Iepriekš tiek noteikta kārtība kā tiks tīrīti apvienības pārvaldē esošie pašvaldības autoceļi. Jāmin, ka pašvaldības autoceļi tiek tīrīti prioritārā kārtībā, piemēram, tiek ņemta vērā intensitāte uz pašvaldības autoceļa, izglītības iestādes tuvums, sabiedriskā transporta kustība, pienvedēji, kuri izmanto autoceļus.

Lai arī tīrīšanas darbi tiek veikti atbilstoši noteiktajām prasībām, aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem. Spēcīga sniega snigšanas gadījumā braukšanas apstākļi var būt apgrūtināti, ņemot vērā lielo ceļu tīrītāja noslodzi un darba apjomu.

Gadījumos, ja ir notikusi ārkārtas situācija un ir nepieciešama Valsts policijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta palīdzība un pašvaldībai piederīgie autoceļu izbraukšana ir apgrūtināta lūdzam sazināties ar atbildīgajām personām. Kontakttālruņi atrodami pašvaldības mājas lapā.

Raidījums “Aktuāls komentārs” skan radio “EF-EI” 91,4 fm un Latgales reģionālajā “Divu krastu radio” tīklā ēterā:

-Piektdien plkst. 10:30
-Sestdien plkst. 13:00
-Pirmdien plkst. 08:30
Registration
Sign in
Restore access