Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam”
“Latgales SEZ biznesam” – informatīvs radio raidījumu cikls par Latgales speciālās ekonomiskās zonas sniegtajām iespējām uzņēmējiem mūsu reģionā!8.novembrī Latgales reģionālajā programmā “Divu krastu radio” izskanēja radio raidījums “Latgales speciālā ekonomiskā zona biznesam”.

Raidījuma dalībnieki bija Latgales plānošanas reģiona Latgales Uzņēmējdarbības centra vadītājs Andris Kucins un Latgales plānošanas reģiona projekta “Uzņēmējdarbība atbalsta pasākumi Latgalē” vecākā komercdarbības speciāliste Ruta Priede.

Šajā raidījumā noskaidrojām, ar ko Latgales uzņēmējdarbības centrs atķiras no Latgales speciālās ekonomiskās zonas un kādus nozīmīgākos pasākumus ir veicis pēdējā laikā? Savukārt Ruta Priede informēja par  projekta “Uzņēmējdarbība atbalsta pasākumi Latgalē”  aktivitātēm Latgalē.Latgales plānošanas reģiona gada nogales vērienīgākais notikums ir “Latgales diena”, kura šogad notiek 8.novembrī. Šī pasākuma ietvaros tiks apbalvoti konkursa “Latgales reģiona uzņēmēju gada balva” laureāti. “Latgales diena” ir veltīta Latgales reģiona uzņēmējdarbības aktivizēšanai un attīstībai, Latgales pārstāvniecības darbības popularizēšanai, kā arī vietējo uzņēmēju piedāvāto iespēju un Latgales kā tūrisma galamērķa prezentēšanai.

Latgale – vienmēr laba ideja!

Tematiskais raidījums veidots sadarbībā ar Latgales speciālo ekonomisko zonu.
Registration
Sign in
Restore access