Konkurss melnbaltajā fotogrāfijā - Jāņa Gleizda balva fotogrāfijā 2024
Sagaidot foto mākslinieka Jāņa Gleizda simto gadskārtu, Rēzeknes novada pašvaldība sadarbībā ar Latgales fotogrāfu biedrību izsludina un organizē foto konkursu melnbaltajā fotogrāfijā “Jāņa Gleizda balva fotogrāfijā 2024”. Kā stāsta pašvaldības Kultūras un tūrisma pārvaldes vadītāja Daiga Miščenko un Latgales fotogrāfu biedrības vadītājs Igors Pličs, konkurss un tā galvenā balva tiek veltīti Jānim Gleizdam, novērtējot mākslinieka devumu fotomākslā, ar mērķi popularizēt mākslinieka devumu kultūrā, kā arī melnbaltās fotogrāfijas jaunrades un attīstības veicināšanai.

Konkursa galvenā balva “Jāņa Gleizda balva fotogrāfijā”, kā arī 1000 EUR naudas balva, tiks pasniegta un konkursa rezultāti tiks paziņoti Jāņa Gleizda 100. jubilejai veltītā pasākumā, kas norisināsies Austrumlatvijas koncertzālē “GORS” 2024. gada 10. maijā.

Konkursa laureātu darbi tiks izstādīti Jānim Gleizdam un konkursam veltītās izstādēs  Austrumlatvijas koncertzālē “GORS” no 2024. gada 15. aprīļa līdz 15. jūnijam, kā arī publicēti konkursa un izstādes katalogā.
Raidījums “Aktuāls komentārs” skan radio “EF-EI” 91,4 fm un Latgales reģionālajā “Divu krastu radio” tīklā ēterā:

-Piektdien plkst. 10:30
-Sestdien plkst. 13:00
-Pirmdien plkst. 08:30
Registration
Sign in
Restore access