Par atbalsta pasākumiem pierobežai
Šīsnedēļas raidījuma tēmu lokā:Turcija atrodas prezidenta vēlēšanu gaisotnē. Kāpēc notiekošais šajā valstī mums ir svarīgs?  

Par ko sprieda  starptautiskajā konferencē – “Austrumu pierobeža: attīstības iespējas un izaicinājumi attālajiem reģioniem”?   

Kādas ir  Latvijas un  ES austrumu pierobežas attīstības  iespējas?  Kādi ir  nepieciešamie atbalsta pasākumi ekonomikas  veicināšanai ?  Par šiem jautājumiem iztaujāsim Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Māri Sprindžuku.

Vai pastāv  cerības uz Eiropas Savienības iespējamo atbalstu austrumu pierobežas teritorijām, jautāsim  Eiropas Parlamenta viceprezidentam  Robertam Zīlem.

Radiožurnālā “Notikumu krustpunktā” ik nedēļu ieklausamies ekspertu viedokļos par sabiedrībā būtiskiem jautājumiem, diskutējam par pasākumiem valsts drošības nodrošināšanai, analizējam starptautisko notikumu attīstību un to ietekmi uz Latviju.

Radiožurnāls skan “Divu krastu radio” (90,1fm Daugavpils, 89,4 fm Rēzekne, 96,9 fm Jēkabpils) programmās: ceturtdienās pl. 16:30 ar atkārtojumiem piektdienās pl.14:30 un sestdienās pl.12:30.

Par raidījumu saturu atbild projekta īstenotājs “Divu krastu radio”.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

#SIF_MAF2023
Registration
Sign in
Restore access