Litavniece: “Es tiecos uz premium klasi”
Rēzeknes novadā jau vienpadsmito gadu veiksmīgākajiem, sociāli atbildīgākajiem un darbīgākajiem novada uzņēmējiem tika pasniegtas konkursa “Rēzeknes novada uzņēmums” balvas.Nominācija “Gada Novada tēla popularizētājs” augstāko apbalvojumu ieguva SIA “Safīra-L” īpašniece Lienīte Litavniece (Kaunatas pagasts).

SIA “SAFĪRA-L” produkcija ir pierādījums, ka garšīgs ēdiens var būt arī veselīgs. Izejvielas augļu un dārzeņu pulveriem un konditorejai tiek ņemtas no sava dārza, kā arī iepirktas no dažādām bioloģiskām saimniecībām. Produkcija ir piemērota ikvienam – tajā nav alergēnu, tā nesatur glutēnu un laktozi.

Uzņēmuma īpašniece Lienīte Litavniece norāda, ka visa produkcija iziet stingru kontroli, iegūstot attiecīgos dokumentus, taču visnozīmīgākā vērtēšanas komisija ir pašas ģimene. Viens no iecienītākajiem produktiem radu lokā ir tomātu pulveris, kas 2022. gadā produktu kvalitātes konkursā “Novada garša” ieguva Bronzas medaļu. SIA “SAFĪRA-L” ir veikalu tīkla GEMOSS biedrs. SIA “SAFĪRA-L” sevi identificē kā Rēzeknes novada uzņēmumu, jo lieto identitātes un atpazīstamības zīmi “Izlolots Rēzeknes novadā”.

Raidījums “Aktuāls komentārs” skan radio “EF-EI” 91,4 fm un Latgales reģionālajā “Divu krastu radio” tīklā ēterā:

-Piektdien plkst. 10:30
-Sestdien plkst. 13:00
-Pirmdien plkst. 08:30
 
Registration
Sign in
Restore access